staňte se součástí

Pojďte s námi tvořit kvalitní místa pro relaxaci. Pokud máte rádi wellness, zajímá vás zdravý životní styl, sport či relaxace, jste komunikativní, pozitivní a dobrý týmový hráč, budeme si rozumět...

Jsme česká firma provozující síť wellness center v Praze a Brně. Specializujeme se na vytváření a provozování wellness, které obohacují náš každodenní život. Naším cílem a zároveň i odměnou jsou spokojení a odpočatí klienti, kteří se k nám rádi vrací.

nabízené pozice

jak to u nás vypadá?

Co Vám práce přinese

Přátelský kolektiv

Jsme jeden tým a táhneme za jeden provaz. S radostí tvoříme kvalitní místa pro relaxaci. Přístup k týmové práci je pro nás mnohdy důležitější než zkušenosti.

Příjemné pracovní prostředí 

Klademe velký důraz na čisté a hygienické prostředí. Chceme, aby se na svých pracovištích cítili dobře a uvolněně i naši zaměstnanci.

Flexibilní práce při studiu 

Hned na začátku se domluvíme na možném pracovním úvazku. Rozpis směn dokážeme přizpůsobit studiu a  časovým možnostem. 

Pracovní rovnováha

Vycházíme proto vstříc flexibilní pracovní době, náhradnímu volnu za práci navíc, poskytujeme více dní dovolené i možnost studijního volna. 

Benefity ve wellness

Ke každé pozici je možnost využití výhod jako jsou vstupy do wellness, na masáže či do privátních zón, slevy na občerstvení, ubytování a firemní produkty.

Možnost kariérního růstu

U nás dáváme příležitost všem. Pomůžeme k seberealizaci a dosažení dalších cílů formou našich interních koučinků i odborných školení.

Příběhy zaměstnanců z našich poboček

Začínal jsem jako recepční Vodního a saunového světa, byla to super brigáda ke studiu. Jak čas běžel, vystudoval jsem, zkoušel i jiné práce, ale stejně všechny cesty vedly do Infinitu, kde jsem se postupně vypracoval až na pozici ředitele provozu. Líbí se mi, že u nás v Infinitu jsme všichni týmoví hráči,  ať jde o manažera, recepční či uklízečku, máme mezi sebou důvěru a v provozu se pořád něco děje.


Josef

Nastoupila jsem jako recepční do Holešovic. Z praxe do školy se v mžiku stala nepostradatelná součást života, Infinit mě pohltil. Po dvou letech jsem přesídlila do Vysočan, kde jsem se z recepční vypracovala na vedoucí směny. Na této práci mě baví zodpovědnost a skloubení práce s lidmi a ‚kancelářiny‘. Máme tu kolektiv, který zaručuje, že když do práce přijdu se špatnou náladou, tak s ní ale určitě neodejdu.


Kateřina

Do Infinitu mě zavedla brigáda ke studiu na vysoké škole, začínala jsem jako recepční, pak jsem odjela studovat do zahraničí a když jsem se vrátila, měla jsem možnost v Infinitu stoupat výše a postupně se vzdělávat a získávat nové možnosti ve firmě. Dnes mě na pozici provozní ředitelky nejvíce těší tým lidí a to, že společně můžeme tvořit příjemná místa pro lidi, kteří si chtějí odpočinout od všech starostí. 


Monika

V Infinitu jsem začala pracovat během studia na vysoké škole jako recepční. Postupem času jsem byla povýšená na hlavní recepční a poté až na vedoucí směny.
Na této práci mám nejradši to, že není stereotypní a každý den mi nabízí spoustu nových cenných zkušeností. Jako bonus mám možnost pracovat se skvělou partou lidí, na kterou se můžu vždy spolehnout.


Sára

Nastoupil jsem jako nezkušený saunamistr, který o této práci nevěděl skoro nic, pouze jsem měl snahu. Po roce jsem se dostal na seniorní úroveň, což mi dodalo další drive pro můj posun. S kolegou jsme se umístili na 5. místě ve společném saunovém ceremoniálu na Mistrovství České republiky. Nejdůležitejší pro mě je, že do Infinitu nechodím jako do práce, ale na místo, kde to opravdu miluji. 


Michal

Do Infinitu jsem nastoupila po mateřské dovolené na pracovní stáž, poté jsem se přesunula na pozici provozní manažerky Infinit Na zámku, kde mi pobočka přirostla ihned k srdci. Po dvou letech jsem přijala nabídku na pozici provozní manažerky na pobočce Infinit Step, kde mě naplňuje práce s větším týmem lidí. Infinit mám ráda pro náš stabilní provozní tým, skvělé nadřízené a filozofii společnosti, která mi pomáhá růst.


Alexandra

INFORMACE O VOLNÝCH POZICÍCH

 Rádi byste se stali součástí našeho wellness týmu, ale nevíte na jakou konkrétní pozici?
Zanechte nám na sebe kontakt s krátkým představením toho, co byste rádi dělali a v čem vidíte vaše přednosti a třeba pro vás najdeme vhodnou pozici. 

NAHRÁT VAŠE CV