ČASTÉ DOTAZY

Infinit Sen

KATEGORIE VAŠICH OTÁZEK

obecné dotazy

Kde mohu zaparkovat? 

Zaparkovat můžete zdarma na venkovním parkovišti před vchodem do areálu hotelu.


Mohu u vás platit benefity?

Ano. Přijímáme benefity Relax Pass, Focus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass či Flexi pass, Unišeky, Unišeky+, Unišeky+ FKSP, Cadhoc, Edenred Multi, Edenred Sport&kultura, EdenredCompliments, Cafeterie BENEFITY, BENEFIT PLUS nebo je možné uplatnit dárkové poukazy Infinit.

Přijímáme také karty Flexi Pass a Multi pass Card, eBenefity, či Edenred Benefits.


Berete Multisport a jaké jsou podmínky?

Ano. Multisport kartu lze využít na 120 minutový vstup, kdy Multisport Benefit hradí 110 až 130 Kč z ceny služby wellness (v závislosti na typu karty) . Pokud byste chtěli zůstat ve wellness déle, je to samozřejmě možné. Výše zlevněné částky zůstává stejná, odečte se jen z ceny dražšího tarifu.


Co je Infinit karta + a jak funguje?

Infinit karta+ je kreditní karta, se kterou získáváte zvýhodněné vstupné oproti hotovostní platbě. Založení IK+ je bezplatné. Jediná podmínka pro získání členství je minimální vklad 2 000 Kč. Vyřízení karty vám zabere pár minut, stačí vyplnit základní údaje a karta vám bude následně vystavena. Více informací najdete ZDE.


Kdy mi vyprší kredit na mé IK kartě?

Kredit na vaší kartě má neomezenou platnost, záleží tedy na vás, kdy jej vyčerpáte. Kredit a pohyby na Infinit kartě můžete sledovat skrz klientskou zónu.


Je nutná rezervace do wellness?

Vstup do saunového světa je bez rezervace. Pokud byste měli zájem o masáž, je nutné si ji předem rezerovat na tel.: +420 702 157 152.


Máte výhodnější vstupné do seniory a zdravotně postižené?

Ano, lze u nás využít slevy pro seniory a ZTP, také poskytujeme zvýhodněné vstupy přes den v pracovním týdnu - více v ceníku.

Jedeme k vám poprvé, jak to u vás funguje?

Na recepci dostanete v ceně vstupu k zapůjčení osušku a prostěradlo. Vzhledem k venkovní poloze wellness, doporučujeme vzít si vlastní pantofle či župan. Pokud zapomenete, lze si jednorázové pantofle zakoupit za 50 Kč, župan lze zapůjčit za 70 Kč.
Pokud chcete využít dárkový poukaz,  je potřeba si ho vzít s sebou vytištěný.


Je možné u vás uložit cennosti? 

Ano, ke vstupu do wellness vám zapůjčíme čipové hodinky, se kterými můžete zamknout vaše cennosti do trezoru u recepce. Uschování cenností do trezoru je zdarma.


Jsou u vás převlékací boxy?

Ano, po průchodu turnikety je k dispozici prostorná společná šatna, se čtyřmi převlékacími boxy. Za šatnami jsou oddělené pánské a dámské sprchy a toalety.


Mohu na recepci zakoupit dárkový poukaz? 

Ano, je možné zakoupit poukaz na jakoukoli službu z naší nabídky. Vybrat si můžete jak na recepci, tak i z pohodlí domova na našem e-​shopu www.infinitdarky.cz


Lze prodloužit poukaz do wellness?

Ve většině případů je to možné. Zavolejte nám s nachystaným kódem poukazu nebo napiště na e-​mail: darky@infinit.cz.


Dá se u vás občerstvit?

Ano, ve wellness je k dispozici fresh bar s nabídkou nápojů a  čerstvého, zdravého občerstvení. V areálu hotelu je pak možné využít i restauraci, kde si můžete vybrat z denního a stálého menu. 


Je možné dobít si IK kartu online? 

Ano, můžete tak učinit v Klientské zóně. Tato zóna umožní vlastníkovi Infinit karty nahlédnout do svého účtu, sledovat pohyb a také umožní okamžité dobíjení kreditu na svoji kartu. Dalším plusem je zobrazení čárového kódu karty přímo v přehledu uživatele, což znamená, že nebudete muset nosit Infinit kartu s sebou, ale nově bude stačit přihlášení ke svému účtu a následné předložení telefonu s kódem na recepci.Saunový svět

Ve wellness mi někdo omylem vzal ručník. Jak situaci řešit?

Bohužel i to se někdy stává. Novou osušku vám zapůjčíme na baru či recepci za poplatek 20 Kč. Při příštím odložení osušky doporučujeme osušku zmuchlat a přiložit ji například k pití, či saunovým doplňkům, nikdo si pak vaší osušku nesplete se svou.


Když jsme ve wellness více času než 120/​180 minut, platíme znovu další vstup?

Ne, čas se vám počítá pouze po minutách z ceny základního vstupu. V praxi to vypadá tak, že pokud se 10 minut zpozdíte, zaplatíte pouze 10 minut času a ne celý nový vstup. V případě, že strávíte ve wellness delší čas a už se vám vyplatí výhodnější vstup - náš systém vám ho automaticky započítá. Nemusíte tak dopředu přemýšlet, co je pro vás výhodnejší, vždy zaplatíte nejnižší možnou cenu.


Mohou do sauny děti?

Wellness je z bezpečnostních důvodů určeno pouze pro dospělé a osoby vyšší než 145 cm. Děti do 15 let musí být pod neustálým dohledem doprovodu osoby starší 18 let.


Jak často bývají saunové ceremoniály?

Rozpis a témata ceremoniálů najdete zde a ve vstupním vestibulu do wellness.


Mohu do sauny v plavkách?

Ne. Při saunování je nutné být bez plavek, a to především z hygienických důvodů. Saunovat se můžete nazí na prostěradle či se pohodlně zabalit do prostěradla či saunovacího kiltu. Ve společných prostorách je třeba být zahalen do prostěradla či osušky, které od nás dostáváte k ceně vstupu do wellness.


masáže

Jdu poprvé na masáž. Jak to u vás funguje?

Nejprve si telefonicky nebo osobně vytvořte rezervaci na masáž. Na masáž doražte o 10 až 15 minut dříve, tento čas slouží na to, aby vás recepční seznámila s pobočkou a abyste se mohl/​a osprchovat, uložit cennosti do trezorku/​skříňky, atd. Před masáží se prosím osprchujte, teplá sprcha vám krásně rozehřeje svaly. Následně se zahalte do prostěradla, na sobě si můžete nechat spodní díl vašeho spodního prádla, nicméně vzhledem k vašemu pohodlí se doporučujeme svléci úplně - nemusíte se bát, intimita bude za každé situace zachována. Poté si vás vyzvedne masér/​ka a sdělí vám všechny informace týkající se vaší procedury. K masáži dostanete zdarma sklenici s vodou, a to jak před, tak i po masáži.


Lze potvrdit objednanou masáž  e-mailem?

Pokud si budete přát, uveďte při telefonickém objednávání váš email a my vám masáž potvrdíme. 


Děláte v masérnách i fyzioterapii?

Samotnou fyzioterapii v naší nabídce nemáme, nicméně při masážích náš proškolený masérský tým prvky fyzioterapie používá a po konzultaci s vámi se rádi zaměří na problém, se kterým přicházíte.


Nenašli jste odpověď? Napište nám